Wstydliwy problem? Czy labioplastyka pomoże go rozwiązać?

Wstydliwy problem? Czy labioplastyka pomoże go rozwiązać?
W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na medycynę, która jest skupiona na kobiecych narządach płciowych, zaczęła rozwijać się dyscyplina, która nazywana jest ginekologią plastyczną lub ginekologią estetyczną. Jest to zbiór inwazyjnych procedur medycznych, mających na celu poprawę wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety lub poprawę jej funkcji seksualnych. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w jej ramach, jest tak zwana labioplastyka.

Czym jest labioplastyka?

Labioplastyka jest zabiegiem chirurgicznym, który jest stosunkowo mało inwazyjny. Polega on na korekcji warg sromowych mniejszych. Ich prawidłowy wygląd jest ważny ze względów estetycznych. Wiele kobiet ma problem na przykład ze zbyt dużymi czy nierównymi wargami sromowymi, niekiedy różne wady spowodowane są przebytą ciążą i porodem. Kłopoty z wargami sromowymi przekładają się na ogromny dyskomfort, gdyż powodować mogą ból podczas aktywności fizycznej czy podczas stosunku. Rodzi to też oczywiście problemy w psychice kobiety, co objawiać się może w sytuacjach intymnych, ale również w codziennym funkcjonowaniu, skutecznie obniżając pewność siebie albo satysfakcję w relacjach z partnerem. Również zdrowie kobiety może ucierpieć w związku z problemami z wargami sromowymi, gdyż niektóre wady mogą utrudniać higienę miejsc intymnych.

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg labioplastyki jest stosunkowo prosty i krótki (pobyt w ośrodku trwa maksymalnie parę godzin, a sama operacja z reguły mniej niż 60 minut) oraz wykonywany może być przy znieczuleniu. Mimo to, warto zachować szczególne środki ostrożności, gdyż jest to ingerencja w nasze ciało, w dodatku w bardzo wrażliwe i dobrze ukrwione miejsce. Należy sobie z tego zdawać świadomość i zgłaszać zaobserwowane po operacji nieprawidłowości. Nie są one zbyt częste, dlatego więc nie należy się ich nadmiernie obawiać, pamiętać przecież trzeba, że podczas zabiegu oddajemy się w ręce specjalisty. Nie należy się też wstydzić swoich problemów intymnych, zwłaszcza przed lekarzem. W końcu nasze zdrowie i pewność siebie są bardzo ważne! Dlatego też labioplastyka to dobre rozwiązanie.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://whiteroomfashion.pl/ginekologia-plastyczna-poprawianie-urody-sposobem-na-piekno
http://f.kafeteria.pl/temat/f14/reklama-firmy-p_4450125/7
http://cache.waw.pl/ginekologia-estetyczna-3-najpopularniejsze-zabiegi
http://rzufiki.pl/czy-strony-internetowe-w-gliwicach-warto-tworzyc-samodzielnie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s